Broneeri aeg

AutoKoda24 Autoteenindus

AutoKoda24 autoteenindus töötab iga päev, vajadusel ka öösiti. Meie meistrid oskavad hooldada igat tüüpi automudeleid. Tänu kaasaegsetele kõrgtehnoloogilistele seadmetele ja ulatuslikele kogemustele viime läbi diagnostikat, tuvastame kiiresti rikked ja kõrvaldame need.

Meie põhieesmärk on tagada teile mugavus, ohutus ja kindlus autoga liiklemisel. Seetõttu on meie töö peamine põhimõte kõrge kvaliteet ja püstitatud tähtajad.

AutoKoda24 tugineb eelkõige kliendi soovidele ja remondib ainult vajalikke asju.

Oleme hinnapoliitikas võimalikult paindlikud ja samas hoiame töö kvaliteeti kõrgel tasemel.Materjali valik on mitmekülgne ja lähtuvalt kliendi soovidele. Meie personal saab pidevalt täienduskoolitusi.

Teenused

Rehvitööd

rohkem infot

Keretööd

rohkem infot

Värvitööd

rohkem infot

Lukksepatöö

rohkem infot

Elektritöö

rohkem infot

Silla reguleerimine

rohkem infot

Tehniline kontroll

rohkem infot

Auto arvutidiagnostika

rohkem infot

Filtrite ja Vedelike vahetamine

rohkem infot

Varuosade valik ja müük

rohkem infot

Keemiline puhastus ja muud pesemistööd

rohkem infot

Kere poleerimine

rohkem infot

Miks kliendid valivad AutoKoda24

Kvaliteetsed materjalid

hoolime oma klientidest ja tarnime varuosi ainult usaldusväärsetelt tootjatelt, kõik tarbekaubad on sertifitseeritud ja testitud

Ohutus

anname garantii varuosadele ja remonditöödele

Tõhusus

registreerimine 24/7 - ei pea järjekorras seisma, meister võtab teid vastu määratud ajal

Taskukohased
hinnad

meie eesmärk on teie turvalisus maanteel, seega pakume madalaima hinnaga teenuseid ja varuosi, ilma et oleks kvaliteedis järeleandmisi

Kõrge
professionaalsus

meie meistrid käivad regulaarselt täiendkoolitustel, mis võimaldab meil edukalt parandada isegi haruldaste kaubamärkide autosid

Meie teenust sa saad kõiki teenuseid mõistliku hinna. Pakume dokumendid, mis kinnitavad kõik läbiviidud diagnostika-ja remonditööd.

Kui teil on tekkinud поломкой või märganud probleeme töös on auto mootori, mootori kinni panna auto teenindusjaama AutoKoda24 ametlikul kodulehel. Täitke online-vormi ja oodake, kuni kõne operaatori. Müügijuht võtab teiega mõne minuti jooksul ja kinnitab salvestamine soovitud ajal. Pöördudes meie poole, siis vältida järjekordi ja saada kvaliteetset teenust professionaalsel tasemel.

AutoKoda24 — professionaalne autoteenindus, mis hindab pikaajalisi suhteid oma klientidega.

Kuidas meid leida

Ankru 7, Tallinn, 11713

Broneeri aeg